Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta w Pracowni kosmetologicznej naturSkin jest zdecydowanie dłuższa od następnych.

Dzieje się tak, ponieważ podczas spotkania musimy poznać Twoją skórę, jej stan oraz aktualne potrzeby.

Krótko opiszę co spotka Cię w naturSkin, zanim wykonamy zabieg.
1

Wywiad

Zadam Ci kilkanaście pytań na temat Twojej skóry, codziennych rytuałów pielęgnacyjnych, trybu życia, odżywiania, stanu zdrowia.
2

Komputerowa analiza skóry

Dzięki nowoczesnemu urządzeniu do analizy skóry API 100 zbadamy poziom nawilżenia, natłuszczenia, elastyczność, stan naczyń krwionośnych, obejrzymy ją również w wielokrotnym powiększeniu.
3

Wizualna i palpacyjna ocena stanu skóry

Obejrzę, dotknę, zapytam. Nabyte informacje pozwolą mi określić problemy skóry oraz ich przyczynę.
4

Propozycja Terapii Beauty Plan

W tym momencie zaproponuję Ci zabiegi, które najskuteczniej rozwiążą problemy Twojej skóry. Wspólnie wybierzemy takie, które będą dla Ciebie w pełni satysfakcjonujące. Opracuję Beauty Plan, by łatwiej było Ci się poruszać w gąszczu zaleceń terapeutycznych, żywieniowych, badań diagnostycznych. W wielu przypadkach tego dnia nie rozpoczynamy zabiegów, ponieważ będziesz musiała/musiał zmienić przyzwyczajenia pielęgnacyjne, uzupełnić niedobory czy nawodnienie organizmu.
5

Zabieg

Tutaj musisz mi zaufać. Ze swojej strony mogę zapewnić Cię, że wykorzystam całą posiadaną wiedzę i umiejętności, by jako terapeuta Twojej skóry przeprowadzić zabieg bezpiecznie i skutecznie.
6

Zalecenia pozabiegowe

Przed opuszczeniem pracowni dam Ci wskazówki, jak opiekować się skórą w domowym zaciszu. Będziesz mogła/ mógł również zaopatrzyć się w kosmetyki, które zapewnią komfort Twojej skórze i będą przedłużały efekty terapii.
Image

Jestem zawsze do Twojej dyspozycji - jeśli nasuną się pytania co do zabiegu, pielęgnacji domowej czy monitorowania efektów terapii.

Już nie mogę się doczekać naszego pierwszego spotkania.
Szukasz terapeuty, który na poważnie zaopiekuje się Twoją skórą, podejdzie do niej indywidualnie i holistycznie, będzie słuchał Twoich potrzeb i wskazywał ścieżkę do zdrowej skóry?
Zapraszam. Myślę, że się polubimy.
Lokalizacja
ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Wyznacz trasę
Umów wizytę
Zarezerwuj termin wizyty
w salonie naturSkin
Zarezerwuj termin
Pracownia kosmetologiczna naturSkin Jastrzębie - zabiegi kosmetyczne, kosmetyczka Jastrzębie, pielęgnacja skóry Jastrzębie-Zdrój

Siedziba firmy

ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00–17:00