Ciekawostki i porady

naturBlog

Awesome Stories

Upcoming Events

Słów kilka o peelingach

Słów kilka o peelingach

W pracy kosmetologa zajmującego się terapiami skór problematycznych peelingi chemiczne to główne narzędzie. Ich różnorodność sprawia, że możemy je dopasować do każdego rodzaju skóry. Działanie peelingu chemicznego, nazywanego również kwasem, uzależnione jest od jego pH, stężenia, kondycji cery oraz schematu terapii gabinetowej. Dzisiaj chciałabym Wam przybliżyć działanie peelingów, które stosuję na co dzień w naturSkin. Miłej lektury :)

Pielęgnacja spersonalizowana - najlepsza dla Twojej skóry

Pielęgnacja spersonalizowana - najlepsza dla Twojej skóry

Każdy z nas jest wyjątkowy. Nie ma dwóch takich samych ludzi. Nawet bliźniacy różnią się od siebie pewnymi cechami. Tak samo jest z naszą skórą. Każdy człowiek posiada indywidualne właściwości cery i będą się one zmieniać w ciągu naszego życia. Czynnikami warunkującymi jej stan są: wiek, stan zdrowia, higiena życia, dieta, codzienna rutyna pielęgnacyjna, stan psychofizyczny, predyspozycje genetyczne, ekspozycja na promieniowanie UV.

Jak odmłodzić skórę?

Jak odmłodzić skórę?

Na co dzień dajemy naszej skórze mocno w kość. Poddajemy ją działaniu wiatru, słońca, zimą mrozu, śniegu, w mieszkaniach i domach mamy suche powietrze, nasza dieta często jest uboga w owoce i warzywa, z aktywnością na świeżym powietrzu również różnie bywa. Do tego wszystkiego dokładamy ciągły stres, brak higieny snu oraz niedopasowaną pielęgnację i mamy kocioł pełen czynników prowadzących do starzenia się skóry. Na szczęście, dzięki kilku zdrowym rutynom, możemy pomóc odzyskać skórze świeży i promienny wygląd.

Pracownia kosmetologiczna naturSkin Jastrzębie - zabiegi kosmetyczne, kosmetyczka Jastrzębie, pielęgnacja skóry Jastrzębie-Zdrój

Siedziba firmy

ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00–17:00