Ciekawostki i porady

naturBlog

Pielęgnacja spersonalizowana - najlepsza dla Twojej skóry

Pielęgnacja spersonalizowana najlepsza dla Twojej skóry - kosmetologia Jastrzębie
Każdy z nas jest wyjątkowy. Nie ma dwóch takich samych ludzi. Nawet bliźniacy różnią się od siebie pewnymi cechami. Tak samo jest z naszą skórą. Każdy człowiek posiada indywidualne właściwości cery i będą się one zmieniać w ciągu naszego życia. Czynnikami warunkującymi jej stan są: wiek, stan zdrowia, higiena życia, dieta, codzienna rutyna pielęgnacyjna, stan psychofizyczny, predyspozycje genetyczne, ekspozycja na promieniowanie UV.
Pielęgnacja naszej skóry nie może być przypadkowa. Substancje bazowe oraz składniki aktywne powinny zostać dopasowane do obecnych potrzeb i kondycji skóry. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj pielęgnacja spersonalizowana. Nie wyobrażam sobie pracy w gabinecie bez marki Creme Bar. Dzięki niej razem tworzymy kremy "szyte na miarę" Waszych cer.
Pielęgnacja spersonalizowana - kosmetologia Jastrzębie, kosmetyczka Jastrzębie
Krem Creme Bar to krem biomembranowy. Co to oznacza? Posiada właściwości stymulujące naturalne procesy zdrowotne w skórze, odbudowuje barierę skórną oraz likwiduje skutki nieodpowiedniej pielęgnacji cery.
Zanim opowiem co znajduje się w kremie, krótko streszczę, czego nie zawiera:

  • emulgatorów - substancji łączących fazę wodną z olejową
  • silikonów, olejów mineralnych - substancji tworzących okluzję i zaburzających wymianę gazową
  • alergenów- substancji wywołujących reakcje uczuleniowe – konserwantów- składników zaburzających mikrobiom naszej skóry
  • substancji zapachowych i koloryzujących.
Krem Creme Bar dzięki swojej strukturze przypomina warstwę rogową naskórka. Dzięki temu jego działanie jest bardziej skuteczne, wspomaga ochronę przed wniknięciem mikroorganizmów, zmniejsza przeznaskórkową utratę wody oraz umożliwia transport zamkniętych w liposomach substancji aktywnych w głąb skóry.
Pielęgnacja spersonalizowana - kosmetologia Jastrzębie, kosmetyczka Jastrzębie
W bazach kremów spersonalizowanych znajdziemy trójglicerydy, ceramidy, skwalan, mocznik, Naturalny Czynnik Nawilżający oraz peptydy, czyli substancje naturalnie występujące w naszej skórze. Do każdego kremu dodajemy 3 składniki aktywne dopasowane do problemu skóry. Wśród ponad 30 substancji znajdziemy takie jak: arnika, kwas hialuronowy, witaminy C i E, koenzym Q10, olej arganowy, olej z opuncji figowej, olej lniany, olej avocado, olej z pestek winogron, kwas kojowy, trylagen, ektoina, cynk czy ruszczyk kolczysty. W sumie jesteśmy w stanie stworzyć ponad 48 milionów receptur kremów :)
Pielęgnacja spersonalizowana - kosmetologia Jastrzębie, kosmetyczka Jastrzębie

Jak powstaje spersonalizowany krem?

01
Najpierw przeprowadzimy diagnozę Twojej skóry. Będzie się ona składała z wywiadu kosmetologicznego, komputerowego badania skóry oraz oceny wizualnej i manualnej.
02
Następnym etapem będzie dobranie bazy oraz składników aktywnych, które umieścimy w Twoim kremie.
03
W higienicznych warunkach połączymy elementy kremu, zmieszamy, zamkniemy w opakowaniu airless i już będziesz mogła/mógł cieszyć się spersonalizowaną pielęgnacją.
Image
Jeśli chcesz by Twoja pielęgnacja domowa była na najwyższym poziomie zapraszam Cię po spersonalizowaną terapię do naturSkin.

Podobne artykuły z naturBloga

Słów kilka o peelingach

Słów kilka o peelingach

Jak odmłodzić skórę?

Jak odmłodzić skórę?

Pracownia kosmetologiczna naturSkin Jastrzębie - zabiegi kosmetyczne, kosmetyczka Jastrzębie, pielęgnacja skóry Jastrzębie-Zdrój

Siedziba firmy

ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00–17:00