O mnie

Image

Szukasz terapeuty, który na poważnie zaopiekuje się Twoją skórą?

Szukasz terapeuty, który na poważnie zaopiekuje się Twoją skórą, podejdzie do niej indywidualnie i holistycznie, będzie słuchał Twoich potrzeb i wskazywał ścieżkę do zdrowej skóry? Zapraszam. Myślę, że się polubimy.
Dlaczego zostałam kosmetologiem? Sama borykałam się z trądzikiem wiele lat. Zamiast zasięgnąć porady specjalisty kupowałam milion przypadkowych kosmetyków, które nie poprawiały stanu skóry, tylko ją pogarszały. Nakładałam tonę makijażu, by zakamuflować krosty, grudki. Kiedy przyszedł czas wyboru studiów, postanowiłam, że sama nauczę się (zawsze byłam taka Zosia-samosia ;)) jak dobrze dbać o skórę i wyjść z mojego dyskomfortu. Kosmetologia była bazą do zdobywania dalszej wiedzy na kursach, sympozjach, szkoleniach. Pracownia naturSkin to moje drugie „dziecko”- ponad 10 lat prowadziłam Studio Urody Aleksandria. Doświadczenie pozwoliło mi zweryfikować błędy w pracy i stworzyć system skutecznych terapii.
Image
Image
Pielęgnacja Twojej skóry to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim oddanie się pasji. Ciągle uczę się, by znać skórę „od podszewki”. Zależy mi, by wiedza o zależnościach między skórą, a resztą organizmu, otoczeniem, stylem życia, dietą, chorobami nie była dla mnie zagadką, ale podstawą do poprowadzenia Twojej skóry ku homeostazie. Cieszy mnie każdy mały krok, każde słowa: „Jest lepiej. Działamy dalej!”
Istotną kwestią w terapii Twojej skóry jest dla mnie bezpieczeństwo. Począwszy od sterylnych instrumentów, higienie otoczenia zabiegowego, po sprawdzone, certyfikowane produkty terapeutyczne i umiar w tempie pracy - lepiej wolniej, a bez szkody.
Co zaproponuję Ci podczas spotkania? Bazą do naszej pracy będzie wnikliwy wywiad, komputerowe badanie skóry oraz moja ocena wizualna i organoleptyczna skóry. Przedstawię indywidualnie skomponowane procedury zabiegowe z wykorzystaniem składników aktywnych, peelingów chemicznych, mezoterapii igłowej czy mikroigłowej. Razem dobierzemy profesjonalną pielęgnację domową, by wzmocnić efekty terapii i zaopiekować się skórą pomiędzy naszymi spotkaniami. Zaufałam sprawdzonym markom kosmetycznym, takim jak Nanili Professional, estGen, BioRePeel, Fusion, RRS, Revitacare, Creme Bar.
Image
Image
Swoją ofertę kieruję do osób borykających się z różnymi dermatozami i problemami skórnymi: trądzikiem młodzieńczym, trądzikiem osób dorosłych, trądzikiem różowatym, przebarwieniami, bliznami, zmarszczkami, utratą jędrności, skórą naczyniową, wrażliwością, suchością. W pracy nie działam przypadkowo- wraz z podopiecznym układam Beauty Plan, który pomaga nam w osiągnięciu zamierzonego celu, jakim jest zdrowa skóra. Stawiam na regularną i systematyczną pielęgnację- praca ze skórą to terapia. Chcę poprowadzić Cię bezpieczną drogą w gąszczu kosmetycznego świata.
Prywatnie żona, mama trzech rozbójników, wielbicielka natury, górskich wędrówek i grzyboholiczka. W ostatnim czasie również zafascynowana słodkimi wypiekami, ale oczywiście na permanentnej diecie. Pozytywnie nastawiona do życia i z wiecznym brakiem czasu. Nieraz ze zbyt ciętym językiem :)

Rozgość się na stronie i wskocz ze mną w świat zdrowej skóry. Chętnie odpowiem na Twoje pytania- przyjdź, zadzwoń, napisz.

Ola Waltar
Image
Szukasz terapeuty, który na poważnie zaopiekuje się Twoją skórą, podejdzie do niej indywidualnie i holistycznie, będzie słuchał Twoich potrzeb i wskazywał ścieżkę do zdrowej skóry?
Zapraszam. Myślę, że się polubimy.
Lokalizacja
ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Wyznacz trasę
Umów wizytę
Zarezerwuj termin wizyty
w salonie naturSkin
Zarezerwuj termin
Pracownia kosmetologiczna naturSkin Jastrzębie - zabiegi kosmetyczne, kosmetyczka Jastrzębie, pielęgnacja skóry Jastrzębie-Zdrój

Siedziba firmy

ul. Bronisława Czecha 1
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
10:00–17:00